HowiesTape.cz

Všechny naše objednávky odesíláme ve stejný nebo následující pracovní den. Zpoždění mohou mít objednávky s nesprávnými informacemi nebo v případě čekaní na platbu.

Osobní odběr je možný pouze v Plzni. Musíte si při objednávání zboží na e-shopu www.howieshockeytape.cz zvolit možnost osobního odběru a objednávku musíte uhradit. Jakmile objednávka bude připravena bude Vám odeslán informační e-mail.

Bohužel tuto možnost zatím nemáme.

Po odeslání objednávky vám pošleme e-mail s číslem zásilky. Pokud máte u nás účet, můžete zkontrolovat své sledovací číslo podle své nejnovější objednávky.

Rádi bychom se vrátili hokejové komunitě, která nám dala tolik, ale skončili bychom z podnikání, kdybychom ctili tisíce žádostí, které dostáváme každý rok. Jak již bylo řečeno, rádi bychom pomohli v jakékoli kapacitě, kterou můžeme, takže pokud byste chtěli vědět více informací,  pošlete nám e-mail na adresu info@howieshockeytape.cz a my vám zajistíme pomoc podle našich nejlepších schopností.

Občas budeme mít propagační kódy. Nejlepším způsobem, jak zajistit, aby vám zrychlily nejnovější slevové kupóny, je přihlásit se k odběru newsletterů, kde vám pošleme e-mailem informace o slevovém kupónu, propagačních akcích a nových produktů. Další informace najdete také na našich stránkách sociálních médií, například na našem účtu Instagram .

Ano, dodáváme mezinárodně. Všechny mezinárodní objednávky mohou procházet naším webem jako běžná objednávka, kde budou náklady na dopravu určeny na základě hmotnosti a velikosti objednávky při placení. Pro více informací prosím navštivte naše stránky .

V případě, že jste netrefili správnou velikost, tak máte možnost produkt zaslat k nám zpět. Dopravu k nám máte na své náklady. Nesmíte balík posílat na dobírku (balík nebude převzatý). Tuto možnost výměny máte 14 dní a produkt musí být ve stejném stavu v jakém Vám byl doručován.  V případě výměny zboží Vám bude zaslán nový kus (který jste si vybral/a). Pokud nebudete chtít výměnu, budou Vám vráceny peníze.

Pokud jste k objednávce něco zapomněli přidat a chtěli byste tak učinit, jednoduše nám zastřelte e-mail na  info@howieshockeytape.cz a my Vám jí velice rádi upravíme!

Bohužel neprovádíme vlastní objednávky pásek kvůli objemu potřebnému k provedení vlastní objednávky pásky.

To se vsaď. Jsme v 26 šatnách NHL a rozrostli jsme se na širokou škálu týmů v NHL, AHL, OHL, NCAA, CHL a profesionálních ligách po celém světě. Naše tkaničky, vosk, puky a další doplňky jsou v šatnách po celém světě. Profesionálové uznávají profesionální produkty.

Něco jste nanašli?