HowiesTape.cz

PROČ POUŽÍVAT HOWIES?

Můžete si koupit roční zásoby a v ideálním případě si budete muset doplnit do inventáře, že přijde čas play-off. Pokud jste vedoucím týmu a aktivně se snažíte zvednout kvalitu produktů a servis v šatně, jsme tu, abychom se o vás postarali. Věřte nám, vaši hráči to ocení. Existuje důvod, proč jsme nejpoužívanější značkou v šatnách.

„EXISTUJE DŮVOD, PROČ JE HOWIES V ŠATNĚ NEJŽÁDANĚJŠÍ – HOKEJ NEJVYŠŠÍ KVALITY VYŽADUJE PÁSKU NEJVYŠŠÍ KVALITY. POMÁHÁ TAKÉ, ŽE [HOWIES] JE PODLE MÝCH ZKUŠENOSTÍ NEJJEDNODUŠŠÍ SPOLEČNOSTÍ, SE KTEROU JE MOŽNÉ PRACOVAT.“ 

– Chris , manažer zařízení pro Vegas Golden Knights

KDO POUŽÍVÁ HOWIES?

Jsme v šatnách v NHL, AHL, NCAA, OHL a ve všech ostatních hlavních týmech po celé Severní Americe. Ať už se jedná o pásky, vosky, tkaničky, láhve s vodou na lavičku nebo brusné kotouče na brusku – ať už to bude cokoliv, máme vždycky produkty dle vaší nálady. Zajistíme, abyste se spojili s produkty nejvyšší kvality. Navíc se s námi můžete telefonicky bavit a rádi mluvíme o hokej.

Pokud máte zájem, klikněte na tlačítko zaregistrovat se. Při registraci zvolte možnost „Týmový prodej„. Vypište všechny potřebné informace a čekejte na schválení od nás. Běžně to trvá 1 pracovní den. Všechno je jen o domluvě mezi námi. Pevně věříme, že budete ti praví

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na email info@howieshockeytape.cz, telefonicky na +420 608 988 676 nebo rovnou přes formulář.